marci1

Co znamená zmeškaný hovor na mobilu s názvem „Hovor vyhrazen“ s uvedením žádné číslo ? 🙂

Děkuji za případnou odpověď.

Nejlepší odpověď
iceT

…že ti volal někdo ze skrytého čísla? Podle typu telefonu se skryté číslo zobrazuje jinak,třeba IDrestrict,neznámý…

Další odpovědi
nápad

většinou se jedná o hovor od policie, ale nemusí to být pravidlem, skryté číslo lze nastavit na kterémkoli telefonu