sosák

Co znamená zkratka EP v PC jazyce? Vím, že TB znamená Terabite.

Nejlepší odpověď
annas

V od,kazu najdete další detaily

http://www.zkrat­ky.cz/EP

EP – Entry Point – Počítače a informační technologie
EP – Echo Protocol – Počítače a informační technologie

Další odpovědi
Zbynas

S velikostí, jako je TB to nemá nic společného.

EP (Extended Play) je označení pro hudební nosič, který nese nahrávky příliš dlouhé na to, aby mohly být označeny jako singl, ale i příliš krátké na to, aby se daly označit jako klasické album. Především punkové kapely vydávaly nahrávky v tomto formátu. Termínem EP bývají označovány i CD s krátkými hrajícími časy, ale protože klasické CD je schopné nést až 80 min. hudebnho materiálu, tak je rozdíl mezi CD EP a CD LP těžko pochopitelný. Nejčastější velikost desek byla 10 palců, ale v 70. a 80. letech se objevily EP i o průměrech 7 a 12 palců.

Zdroj: http://www.hu­manart.cz/wiki-slovnik-204-extended-play.html

Hlada

EP nevím, ve smyslu velikosti je EB extabyte = trilion.