Syd

Co znamená, že se zbraň prodávala „v komisi“?

Nejlepší odpověď
dědapetr

To je jako bazar,je to nabídnuto za sníženou cenu a když to je neprodejné pak po dohodě z majitelem se cena snižuje a nebo se vrátí.

Další odpovědi
tom004

Prodejce,převezme věc od prodávajícího,který oznámí mu cenu,za jakou chce prodat.Sepíší spolu smlouvu,o komisním prodeji,která obsahuje,i dobu,po jakou se bude věc nabízet.Peníze dostane prodávající,až po prodeji,věci.V pří­padě,že se věc neprodá,prodejce požádá prodávajícího,aby si věc vyzvedl,nebo se dohodnou na snížení ceny,,a věc,se nabízí dál.

hanulka11

zde je o komisním prodeji
http://www.cy­berbill.cz/cms­.php?id_cms=18