dgfdgf

Co znamená, že pomsta chutná nejlíp za studena?

Odpovědi
ivzez

Pomsta nechutná nikdy,
rozumný člověk se nikomu nemstí.

Ale platí to pro řadu jiných jednání.
Je rozumnější si nechat trochu odstup
a jednat s „chladnou hlavou“.

monikabart

Nic se nema delat s horkou hlavou, takže pockat, až opadnouJedine největší eJedině tak můžeme hodnotit střízlivě.

zjentek

Ne, ne, vššechno se má řešit pěkně za tepla, s horkou hlavou. Za studena chutná už máloco.
Po studenu se člověk pak do ničeho už moc nepouští a kolikrát se pak z hrdiny stává i srabem, není-li už přímo studený, čili mrtvola.
A protože flegmaticky založení občané řeší věci raději za studena, proto jim také čtvrt století vládnou všichni ti kalousci a zemani- tohle ještě nevychladlo! ;)