novvem

Co znamená, že mám na PC vyhrazenou grafickou paměť 64 MB?

Stačí to na hraní např. GTA 4?

Odpovědi
gecco

„vyhrazená grafika“ – grafická karta má vlastní paměť (nesdílí se systémem část RAM).
😉
Ovšem – 64 MB??? – co to je za stařenku???
GTA IV má minimální požadavky definovány na 256 MB…

Dochy

Doufám, že se nemýlím… Podle mně to znamená, že máš integrovanou grafickou kartu, která vlastní paměť nemá. Systém ji vyhradil 64MB z paměti RAM počítače. Výkon je omezen už i proto, že se o přístup k RAM dělí procesor a grafika. Nevím, jaké požadavky má GTA4, mám pocit, že spíše větší, než menší 😉 Ani netušíme jakou přesně graf. kartu a jaký procesor máš, takže s jistotou Ti asi nikdo neodpoví. Ale osobně silně pochybuji že by to šlo.