sesednizkola

Co znamena zapuzeni manzelky?

Nejak to nemuzu vygooglit, furt se mi zasekava tablez a uz ztracim nervy..to slovo jsem jeste nikdy neslysel, az ted precetl. Dekuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Obdoba rozvodu praktikovaná podle práva šarija.

Další odpovědi
da ny

"Talák je iniciován mužem, který ukončí manželství třeba i slovním vyjádřením, někdy se toto uvádí jako tzv. zapuzení manželky, což je nesprávné, neboť tato původně staroarabská praktika je šarí'ou podstatně modifikována. "
http://e-islam.cz/node/513

setapouch

To by mě opravdu zajímalo, jak jsi googlil. Já relevantní nformace našel na prvních výsledcích dotazu zapudit a zapuzení manželky.

anonym

Odehnat jí pryč,odpudit , odehnat, zahnat, zavrhnout, zaplašit.