tomovka

Co znamená WoW private server? Existuje nějaký český WoW ne-private server na patch 4.1.0?

Odpovědi
Jsemtady

Mno jednak jsou oficiální placené wow servery od Blizzardu, které prostě fungují jak mají atp. A pak jsou neoficiální free (zdarma) servery označované jako private (soukromý) – každý z nich jede na nějakém emulátoru – fanoušci naprogramovali clienta pro server, aby fungoval jako offic., bohužel tam většinou spousta věci nefunguje, nebo funguje na půl atp. a navíc co se týče obsahu, tak jsou free servery vždy o hodně pozadu za officiálními servery. Private servery jsou tak nějak nelegální, ale Blizzard to zatím většinou toleruje. Na offic se dá hrát cca za 300kč měsíčně a stojí to za to. (Drak'thul je např. cca komplet obsazen czsk hráči.)