mosoj

Co znamená významově slovo google ?

Že to je vyhledávač vím, ale co to slovo významově znamená ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Název google vychází ze slova „googol“ označujícího číslo složené z jedničky a sta nul (10100), které bylo poprvé použito v roce 1938 devítiletým Miltonem Sirrotou, synovcem amerického matematika Edwarda Kasnera.
jinak je to také americká společnost

Další odpovědi
isteron

google hovorí, že

http://slovnik­.azet.sk/preklad/an­glicko-slovensky/?q=google

annas

Na stejnou otázku už odpovídala led. Co je to google.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-google

Damiana

Hanulka11: Koukám, že jsme odpověděly úplně stejně a ve (skoro) stejnou dobu. Byla jsi o chlup rychlejší. Tak já mažu…:-)
(Ale díky za to „všimné“.:-)

hanulka11

tos nemusela mazat

Damiana

Ale jo, jde o odpověď ne o body. Bylas' prgo, tak co.:-)

Sůwa

Damiano, tak si zasloužíš aspoň virtuální paleček. Dobrou noc 🙂

Damiana

Dík Sůwo, takový potěší nejvíc.:-)

bolak

jé, já to neviděl, smaž si ještě ňákou pls..

Damiana

Zkus zapojit fantazii. 🙂 Představ si třeba, jak rychle mizí tobě..:-))

manon

:D