Frogman

Co znamená výraz ZPŮSOBILÝ?

Co znamená výraz ZPŮSOBILÝ (když jde o dovednosti na PC – v životopisu) ? Znamená to, jakože ten člověk tomu fakt hodně rozumí nebo je to člověk, který něco jakš takš zvládne, ale moc tomu nehoví? Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Práce s textovým editorem, tabulkovým procesorem a základní orientace na internetu by mohly stačit.
Doplňuji:
Každý zaměstnavatel bude mít jiné nároky. Třeba mu bude stačit zvládnout uživatelsky nějaký interní program. Na př. skladové hospodářství atp.

Další odpovědi
Hamon

Vysel bych z analogii: zpusobily k pravnim ukonum neznamena, ze je expertem na pravo, ale ze muze za sebe rozhodovat.
Takze v tomto pripade bych rekl, ze je schopny kliknout na kulate E a/nebo napsat neformatovany text na ve Wordu.

Drap

Umí s ním pracovat a zvládne běžné uživatelské věci.

marci1

Kvalifikovaný, schopný, vhodný. Že zvládne běžné dovednosti na PC.