dubraro

Já to znám ve smyslu „vypnout prsa“. Napřímit se, tlačit ramena dozadu. U žen to zvýrazní ňadra, ale „vyprsení“ jsou třeba i vojáci na přehlídce.

Kepler

Prsit se – já to mám spojené jako dělat machra, chlubit se. Čím se Bendová ale chlubí, netuším. Kde nic, tu nic.

autacek

Jestli ono jim tam nevypadlo písmenko, jinak je to hodně povyku pro nic.

Kelt

Jeden můj kolega to používal jako synonymum, že se někdo vyvyšuje nad jiným, ale po porážce nejsou ochotni přiznat pravý stav věci. Například naši fotbalisté v mezinárodních soutěžích