co znamená výraz impact corti

Nejlepší odpověď
kropitko

třeba vnější dopad??,v jaké souvislosti??
Doplňuji:
no tak nejsem odborník,snad nějaký angličtinář??? Já se učila jen němčinu a ruštinu

Další odpovědi
annas

Kropítko uvedla význam spojení Já dodám, že je to také název firmy. Impact-Corti je realitní společnost, která poskytuje kompletní služby v oblasti nemovitostí zejména v Praze. Firma patří mezi první vlaštovky, které zvěstují nový trend – zakládání firemních školek.

panenka

IMPACT-CORTI správa nemovitostí v České Republice. V Praze, Brně a Plzni. Nabízíme kompletní služby v oblasti nemovitostí.