Ondrej01

Co znamená „vypadá jako když nemá co do huby“?

Zdravím. Chci vědět co znamená „Vypadá jako když nemá co do huby“, občas se to používá a já nevím význam, na internetu jsem pohledal a nenašel. Díky moc :)
Doplňuji:
Šlo konrétně o to, když na podium přišel ten český mladý pokerový hráč (omlouvám se, neznám jméno) a někdo řekl „No hele, a vypadá jako když nemá co do huby“ a všichni se pousmáli

Nejlepší odpověď
WeeBear

Záleží na kontextu. Bez konkrétního kontextu bych řekla, že to můžete napsat o někom, kdo je extrémně hubený. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Asi jako hubený bezdomovec.

venkovan

Jako když nic neumí.

anonym

V tomto kontextu je nejblíže venkovan, něco jako nenápadný a bezvýznamný nýmand, nějakej neznámej chudák z Kotěhůlek, trochu obdoba jako „Vypadá jako by neuměl do 10 počítat“, či „Čouhá mu sláma z bot“.