Retko

Co znamena volnasek??

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Většinou se jedná o volnou vstupenku kamkoliv (kulturní nebo sportovní akce), tedy vstupenku získanou většinou zdarma nebo za sníženou např. od zaměstnavatele nebo pořadatele akce.

Další odpovědi
dudu

Mimochodem, volňásky tradičně dostávají ti nejpotřebnější, tedy prominenti.
Nedávno jsem se setkal se zajímavým výrazem pro vysomrované cigarety – jsou velmi oblíbeny a mají značku „Dalmije“.

FOG

Taky rikaval nas mistr,kdyz nam je zabavoval – ty cigarety – Dalmije nebo pouzival – ze ma rad ty italske cigarety „Satarmo“.