Co znamená velká feminita mozku?

Dělal jsem si test na internetu a výsledek vyšel 240 což prý znamená, že mám ženský mozek a mám honosexualní sklony. Asi takhle: Jsem basák v Death Metalové skupině, při pohledu na nahého muže se mi dělá zle, ale jsem zase empatický a citlivější člověk. Myslíte si že je test spolehlivý?
Hranice feminity u muže měla být 180…
__________

Jinak otázka z testu:
Když slyšíte hudbu tak:
Dokážete na ní tančit – plus 15 bodů – jste víc žena
Dělá mi to problèmy, ale jde to- 5 bodů, jste trochu méně žena
Nejde mi to a nezajímá mě to – –15 bodů, takže pokud neumíte tančit jste mužnější…

Blbost!

Nejlepší odpověď
gecco

Maskulinita a feminita nemá se sexuální orientací nic společného…
😉
No – koneckonců „basák v Death Metalové skupině“ taky ne…
______
Možností je více, ale pokud jsi dělal nějaký „test“, zřejmě ti výsledek má zobrazit, zda jsi spíše rozumově uvažující a nebo empaticky se vciťující…
;-DDD
Na takové testy se vyservisuj – slouží jen k pobavení (nebo – v tvém případě, k dožrání)…
😉

Další odpovědi
zjentek

myslím, že seš babochlap ..normální chlap se s ženskýma nebaví a nezajímá ho, kdo je trochu méně žena

Emefej

Pokud tě takhle rozhodily výsledky nějakého internetového testu, tak jsi ženská. Chlap by se takovou blbostí nezabýval.