Co znamená ve Fio internetovém bankovnictví služba „příkazy k podpisu všech účtů“?

Odpovědi
autacek

Jak již z názvu plyne, podepíšeš tak příkazy k podpisu všech účtů.

anonym

autacek: např trvalé příkazy kevšem účtům? Třeba když má člověk tři účty a ze všech chce odesílat něco na jeden společný cizí účet, tak touhle funkcí to vyřídí vše v jednom?

autacek

Nachystáš si příkazy (z různých tvých účtů na různé cizí účty), ale nepodepisuješ je jednotlivě, dáš podepsat potom hromadně. Touto funkcí to tedy pak vše podepíšeš, aniž bys musel opisovat ke každému příkazu kód z telefonu zvlášť.