Domaldo

Co znamená na Odpovědích.cz „Dotaz+“?

Nejlepší odpověď
marci1

Cituji administrátora: „Administrátorem je tato otázka vyhodnocena jako kvalitní. Dostáváte za ni 5 bodů. Otázka byla označena jako Dotaz+, kam patří jen ty nejlepší otázky na Odpovědi.cz.“ 🙂

Další odpovědi
Lgee

Kvalitní dotaz, i takový kkt jako já sem dostal dotaz + 5×

anonym

Řešeno zde už několikrát, jedná se o výběr ze strany provozovatele odpovedi.cz který takové dotazy používá k propagaci portálu na facebooku … nejde ani tak o to že by tedy byly skutečně kvalitní, prostě jsou jen zhodnoceny jako kvalitní marketingová vábnička.

anonym

Ostatně stačí si to doložit prostou logikou. Proč by provozovatel měl rozhodovat o tom co je a není kvalitní dotaz, o tom přece nejlépe rozhodnou tazatelé, kteří takový dotaz najdou a odpovědi jim pomohou aniž by oni sami se museli ptát, takový dotaz je opravdu kvalitní, a to provozovatel nepozná, to poznají jen ti co takový dotaz objevili a třeba ohodnotili hvězdou.