Co znamená v angličtině slovo wow ? Microsoft to používal v souvislosti s Windows Vista.

Nejlepší odpověď
Lorrien

wow je citoslovce údivu…možná to je zkratka ;)

Další odpovědi
pusinka50

Taky to zesiluje význam slova nebo věty. Když řeknu třeba „Dnes v televizi dávají senzační film, už se moc těším, až ho uvidím, wow!“ Nebo pochválíte přítelkyni, že jí to moc sluší, wow! atd.

auluk

myslím že normálně wow jako unás my jsme to mněli v učebnici třeba použito v tomto případě wow this is funny a znamenalo to wow to je sranda a jinak nevím je to podle mně wow jako že se něčemu divíte ale v souvislosti s windows vista nevím já mám také vistu ale nevím