huxa

Co znamená v angličtině „faky, faky, saky, saky“?

Nejlepší odpověď
quentos

takhle napsáno to neznamená nic

„fucky, fucky, sucky, sucky“ by se bez kontextu dalo vykládat jako hanlivé atributy pro něco, co „stojí za ho*no“ (od slovesa suck) a na co se „můžem vy…“ (od slovesa fuck)

Doplňuji:
tak jsem se na to podíval trochu blíž a má to kontext výhradně sexuální – zatímco jsem uvařoval v přenesených významech sloves fuck a suck, zde se vychází z jejich základních významů – „šoustat“ a „kouřit“ (rozuměj provádět orální sex); pochází od asijských prostitutek, jejichž angličtina nebývá valná… http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=Fucky%20Suc­ky