michalds

Co znamená úsloví „Mám vesmír za zády“?

Nejlepší odpověď
anonym

V jakém kontextu jsi to četl / slyšel? S tímto úslovím se setkávám poprvé :)

Doplňuji: Marci1, pokud čteš tento řádek, měl bych dotaz: Tu báseň, o kterou ses podělila pod mou otázkou, tvůj výtvor (včetně odkazu) nebo ,,jen" sdíleno?

Další odpovědi
Kepler

To jsem ještě neslyšel, ale každopádně to vypadá na výrok aliendrona.

marci1

Já to chápu tak, že mě vesmír chrání před ohrožením. 🙂

Doplňuji: třeba zde při cestě světem na motorce:
https://prach­aticky.denik.cz/zpra­vy_region/ondrej-vlk-z-chluman-jel-evropou-a-asii-s-vesmirem-za-zady-20191201.html

marci1

Ad: Markusei-nejedná se můj výtvor, ona báseň je „sdílena“, pod ní je odkaz. Jedná se o blog nějakého Toma Leryho alias Tomáše Lörincze. 🙂