Musuko

Co znamená úsloví „bez ztráty květinky“?

Nejlepší odpověď
Sůwa

To byla kdysi taková televizní soutěž, kde za chybnou odpověď byla odebrána květina. Bez ztráty květinky znamená bezchybně.

Další odpovědi
anonym

Znamená to,že projdeš soutěží bez ztráty bodu.Kdysi to byla jedna televizní soutěž,od té doby se toto úsloví ujalo.Budeš hrát fotbalovou ligu,projdete bez prohry a můžete si říci,že jste prošli bez ztráty kytičky.