fanynek

co znamená u dvd rec. funkce-PCM,HDMI CEC,OTC,EZ rec,EZ

Nejlepší odpověď
Hlada

PCM – formát zvuku
HDMI – datové rozhraní (interface)
HDMI CEC – protokol, který umožňuje ovládat více zařízení pomocí jednoho dálkového ovladače

Další odpovědi
SinceX

Vím pouze co je to HDMI, nejspíš kvůli tomu, že mám úzkou společnost s počítačema.

HDMI – je koncovka, „přípojka“ do televize, která funguje na principu SCARTu..tedy zvuk a obraz. To samý to dělá i to HDMI jenom, že to vydává signál z obrazu a zvuku notebooku a tím pádem se z televize stane monitor, a rozšíření pro notebooky..

HDMI najdete na notebookách a novějších televizorech.