Retko

Co znamena Tweak?

V pocitacove terminologii..

Dekuji
Doplňuji:
Ale ja nechci zadny balik. Jen chci vedet co znamena slovo Tweak. Najit se mi to moc nedari. Slovnik nic, wikipedie taky ne. A google zobrazuje hodne podobnych baliku co pises.

Ach jo, kenyrtsi, sprominutim, ale tvoje odpovedi casto nejsou relevantni.

Nejlepší odpověď
faktor82

Ne ne, tweak znamená něco jako vychytávka, standardně nepovolená věc v operačním systému, jakoby skrytá funkce, ale též to může být vylepšení (zdokonalení) operačního systému a netýká se to jen počítačové terminologie.

Další odpovědi
kenyrts

Tweak-XP ja balík více než 56 různých utilit pro optimalizaci a různá vylepšení systému s Windows XP. Uživatel je detailně informován o všech možnostech a postupech.Sakra chlapi,když napíšu balík utilit,tak je jasný,že jsou na to,aby se PC nastavil tak,jak za normálních okolností nejde a ke kterým nastavením není běžně přístup,ale pan RETKO,dělá ze sebe mudrce,a ani si neumí nastavit OFFICE.Tak si nehrajte na něco,na co nemáte pane RETKO.

zde je k mání:

Tweak -štípnutí,škubá­ní,potahování,krou­tit,zakroucení,at­d.

Zdroj: http://www.stud­na.cz/1374/sys­temove-nastroje/programy-pro-optimalizaci-a-opravu-systemu/tweak-xp-pro/