Boy 13

Co znamena tvrdsi varle?

Chci se zeptat, co znamena tvrdsi varle. Nekdy mi pripada, ze mam leve varle tvrdsi nez to prave, kdyz jsem byl u urologa, tak mi diagnistikoval varikokelu na leve strane. Jinak je prej varle zdrave, ale obcas kdyz si ho prohmatam, tak necitim bulky, nic, ale pripada mi, ze je tvrdsi obcas.

Odpovědi
Kazatel

Když si přečteš něco o své nemoci, musí ti byt jasné, že nemusi byt obě varlata stejná. Takže nejlepší bude to nepodceňovat a poradit se o tom s lékařem.