motorista

Co znamená „třída kotlů“?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud myslíte kotle na vytápění,tak ty jsou značeny podle čísel a kvality,třída znamená kvalita,zkuste se podívat na google a tam najdete hodně druhů a vyberete i ten který se vám nejvíc hodí,taky jsem v tom měla zmatek,ale nedávno jsem o tom byla poučena přímo prodavačem,tak snad jsem to od něj dobře přetlumočila vám mosoj,záleží jaký kotel chcete,jestli na tuhá paliva,kdybyste nevěděl tak je to třeba dřevo nebo uhlí,a na plynové kotle,parametr je výkon kotle a spotřeba,pro vaše ještě bližší doplnění vám zašlu nějaké parametry do diskuse

Další odpovědi
mosoj

burak" Jaká kvalita se myslí ? Jaký parametr.

Když se podívám na výkonové parametry kotle který jste zde uvedla, tak je to sice hezké, ale na jaké uhlí jsou ty parametry měřené.
Není uhlí jako uhlí, ve výhřevnosti se silně liší a také v ceně. Jak znám zákazníky budou chtí co nejlacibější uhlí – budou ty parametry toho kotle také takové ?

A když už se ptám na kotle tak alespoň uvedu na jaké kotle se ptám.