lerak14

co znamená trenkyvkině?

Nejlepší odpověď
quentos

to byl jeden zdejší legendární vysokoškolsky vzdělaný uživatel, který kladl neustále úchylné dotazy typu:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chutna-vam-suche-z-nosu-zkouset-to-nebudu

nebo: „Voní vám vaše vlastní pšouky? Já se jich nemůžu nabažit.“

Kde je mu konec, nikdo neví, ale po zhlédnutí vašeho dotazu nás napadlo, že se vrátil s novým nickem

Další odpovědi
anonym

co znamená nevím,ale je to stejný uživatel jako vy

dagry

Leraku, že ti jsi byl u nás neviditelný a poslouchals o čem jsem se bavila s klukem a jeho slečnou? Já jsem jí totiž zrovna říkala, že tu byl jeden takový rádoby vtipkař, který se jmenoval trenkyvkině a kladl nesmyslné dotazy. A že se urazil a „odešel“, ale že si stejně myslím, že tu pořád je, akorát se přejmenoval. Protože pár dotazů by mi na něj sedělo.

kropitko

no to by asi věděl,nebo myslíte,že už je senilní a zapomněl,jak tu byl přihlášený???Jinak já žádný trenky neviděla a neznám…

anonym

kropítko kukněte na starší otázky a pochopíte

kropitko

tak mi prosím pošlete nějaké odkazy,já se v tom přehrabovat nechci,víte co je tam otázek???

anonym

dobře,chvilku to potrvá,ale pošlu

kropitko

tak nespěchejte,já už si jdu stejně lehnout,kouknu se na to zítra,,,zatím pa,dobrou a díky,,,,

anonym

dobře zítra to dohledám