Adelaide282

Co znamená třeba ten rozhovor podle obrázku nebo řešení jazykové situace?(Všechno v popisu otázky) Děkuji

Obsah soutěže:
A/ písemná část

  • poslech s porozuměním

B/ ústní část

  • krátký úvod, představení
  • řešení jazykové situace (příprava 5– 10 minut)
  • rozhovor na základě obrázku (bez přípravy)
  • konverzace na dané téma (hodnotí se jazyková pohotovost, kreativita, bohatost slovní zásoby, výslovnost, gramatická správnost)

Témata:
I.A: Ich, Meine Familie, Meine Freunde, Meine Hobbys

Doplňuji:
B/ ústní část

  • řešení jazykové situace (příprava 5– 10 minut)
  • rozhovor na základě obrázku (bez přípravy)

Témata:
I.A: Ich, Meine Familie, Meine Freunde, Meine Hobbys

Odpovědi
Drap

Na obrázku bude něco namalované, a bude to sloužit jako téma pro rozhovor. Pokud bude na obrázku fotbalový stadion, je zřejmé , že rozhovor se nebude týkat Karlova mostu