bartt13

co znamena tohle slovo

co znamena slovo konzument 1.radu

Nejlepší odpověď
quentos

tak se označují vesměs býložravci, jelikož žerou producenty (rostliny), tudíž jsou „hned první“ nad nimi, když si to nakrerslíte jako diagram. Konzumenty 2. řádu jsou pak masožravci, protože žerou konzumenty 1. řádu (býložravce). Konzumenty 3. řádu jsou ještě větší masožravci, kteří žerou tyto menší masožravce, konzument 4. řádu už pak bývá akorát člověk

konzument 1. řádu je pojem vyloženě z biologie, takže se spotřebitelstvím ani odběratelstvím to tedy nemá nic společného. Takže Panenko, když něčemu nerozumím, tak na to neodpovídám…

Další odpovědi
panenka

konzument je spotřebitel nebo i odběratel

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.uzdroje.com/?s=kon­zument-konsument