Rose Evansov

Co znamená tento znak?

Tahle otázka je spíše na lidi co četli Harryho Pottera, nebo viděli obálku knihy Harry Potter a prokleté dítě. Dost by mě zajímalo co symbol (nebo jak to mám nazvat) znamená. Myslím, že ty křídla mají co dočinění s Auguronem (irským fénixem, zvíře z Harryho Pottera) Budu ráda za jakoukoliv poznámku, radu, nebo tip kde hledat dál a pokud vám moje otázka přijde trapná, nebo tak něco, ale nijak mi nejste schopní poradit tak radši mlčte. Díky

Nejlepší odpověď
annas

Mohla jste vložil fotografiii knihy, Al i tak jsem si ji našla. protože mně význam zajímal, objevila jsem jej v anglickém zdríji.

„Co znamená přebal Cursed Child?“

https://scifi­.stackexchange­.com/question­s/137590/what-does-the-cover-art-of-cursed-child-mean

Křídla a hnízdo jsou Augureyho , tvora, s nímž jedna z hlavních postav (Delphini Diggory) cítí velkou spřízněnost, dokonce až do té míry, že používá jméno jako své alter ego a má tetování křídel na zadní částí krku.

Další vysvětlení

Samotné „ zajímavé okřídlené hnízdo “ má uvnitř mladého chlapce, pravděpodobně Harryho syna Albuse (podle zrzavých vlasů a smutného výrazu). Chlapec je uvězněný v hnízdě Augureyho, protože Albus je součástí machinací Delphiniho. Albus se zoufale snaží opustit hnízdo své slavné rodiny = metafora.

Další odpovědi
Emefej

Tento znak tu nikde nevidím.

Pokud nejsi schopná položit otázku tak, aby se na ní dalo smysluplně odpovědět, tak radši mlč. Díky.