Avatar uživatele
Rose Evansov

Co znamená tento znak?

Tahle otázka je spíše na lidi co četli Harryho Pottera, nebo viděli obálku knihy Harry Potter a prokleté dítě. Dost by mě zajímalo co symbol (nebo jak to mám nazvat) znamená. Myslím, že ty křídla mají co dočinění s Auguronem (irským fénixem, zvíře z Harryho Pottera) Budu ráda za jakoukoliv poznámku, radu, nebo tip kde hledat dál a pokud vám moje otázka přijde trapná, nebo tak něco, ale nijak mi nejste schopní poradit tak radši mlčte. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mohla jste vložil fotografiii knihy, Al i tak jsem si ji našla. protože mně význam zajímal, objevila jsem jej v anglickém zdríji.

„Co znamená přebal Cursed Child?“

https://scifi­.stackexchange­.com/question­s/137590/what-does-the-cover-art-of-cursed-child-mean

Křídla a hnízdo jsou Augureyho , tvora, s nímž jedna z hlavních postav (Delphini Diggory) cítí velkou spřízněnost, dokonce až do té míry, že používá jméno jako své alter ego a má tetování křídel na zadní částí krku.

Další vysvětlení

Samotné „ zajímavé okřídlené hnízdo “ má uvnitř mladého chlapce, pravděpodobně Harryho syna Albuse (podle zrzavých vlasů a smutného výrazu). Chlapec je uvězněný v hnízdě Augureyho, protože Albus je součástí machinací Delphiniho. Albus se zoufale snaží opustit hnízdo své slavné rodiny = metafora.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rose Evansov Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Tento znak tu nikde nevidím.

Pokud nejsi schopná položit otázku tak, aby se na ní dalo smysluplně odpovědět, tak radši mlč. Díky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek