dj.david1234

Co znamená ,,tělo´´ fotoaparátu?

Na aukro a jiných ebazarů je hodně prodejců, co prodávají pouze tělo fotoaparátu… Je to jen ,,obal bez vnitřku (bez součástek apod..)´´ nebo je to prostě normální foťák bez příslušenství? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Takže se s ním dá normálně fotit, když je k tomu objektiv?
(příklad z bazaru: Tělo fotoaparátu + objektiv zdarma)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

pokud koupíš jen tělo, pak je to převážně zrcadlovka nebo kompakt (na kterém se dají měnit objektivy), avšak bez objektivu… a abys mohl fotit, musíš k tomu dokoupit objektiv… to co se skrývá pod pojmem „objektiv zdarma“ bude většinou jeden z těch nejlevnějších (setových – základních)

Další odpovědi
mosoj

Je to foťák (zrcadlovka nebo kompakt mirrorles) bez objektivu.