štamgast

Co znamená tato zkratka ve větě?

Sněmovna nejedná – jednání RV se zpravodaji výborů o st. rozpočtu.
Co je to to RV?
Doplňuji:
Arogantní tón si nech příště od cesty, díky. RV může mít mnoho významů

Nejlepší odpověď
brillant

viz http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=jed­n%C3%A1n%C3%AD+RV&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
annas

Podobný program PS dne 4. září 2012:

Rozpočtový výbor projedná za účasti zpravodajů výborů .....

Doplňuji:
V odkazu je zkratka vypsaná slovy.

https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&t­bo=d&output=se­arch&sclient=psy-ab&q=Rozpo%C4%8Dtov%­C3%BD+v%C3%BDbor+pro­jedn%C3%A1+za+%­C3%BA%C4%8Das­ti+zpravodaj%C5%AF+v%­C3%BDbor%C5%AF+­....&oq=Rozpo%C4%8Dtov%­C3%BD+v%C3%BDbor+pro­jedn%C3%A1+za+%­C3%BA%C4%8Das­ti+zpravodaj%C5%AF+v%­C3%BDbor%C5%AF+­....&gs_l=hp.12­...2687.2687.1­.4857.1.1.0.0­.0.0.102.102.0j1­.1.0...0.0...1c­.1.WWPCOksZZLM&psj=1&­bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&fp=fb2b452­23be69ce4&bpcl=39580677&­biw=992&bih=701

anonym

Protože jednají o st. rozpočtu, což takhle „rozpočtový výbor“.
Doplňuji:
Ten „arogantní tón“ patřil mě?

Conchus

Nejsi moc choulostivý? Málo se snažíš.

hanulka11

Kde je ten arogantní tón??????

anonym

Nebo odpověď Hansi-ho ?! Teď nevím o co tazeteli
 jde!

anonym

Hanulko,ten arogantní tón vidím v odkaze brillant (a)

kapka

V odkazu je též republikový výbor a regionální výbor. Asi to nemusí tedy být jen ten rozpočtový. Jsem z toho jelen.

annas

Je pravda, že v odkazu je uvedeno výborů několik, ale podle programu v září a téměř stejné stylizace – (tentokrát slovy) – bych předpokládala rozpočtový. Vložím ještě odkaz.