Bublinnka

Co znamená ta modrá korunka u otázky?

Dole v pravém rohu u otázky?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je to u otázek cestování,jinde jsem je neviděl.Když to bylo vlevo malá korunka, tak se pod kursorem objevilo expert kategorie.Při otevření otázky.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/znate-nekdo-nakou-informativni-stranku-o-madagaskaru-a-aby-byla-francouszky-dik-moc-specha

Další odpovědi
SajmonModer

Znamená to, že www.turistika.cz odpovídá na otázky v kategorii Cestování.

Honzucha

Asi jsem slepý, ale žádnou korunku nevidím.

Tak už to vím. Korunka se zobrazuje tam kde odpovídal na otázku uživatel turistika.cz (expertní kategorie) a je to v té kategorii cestování.

hanulka11

já taky ne ,ať hledám jak hledám

to je fakt u cestování ji tam mám taky protože mi odpověděli z turistiky a je to tím označené, vidíš jak si nevšímám