dust8

Co znamená ta Eko cena, která je o 50% levnější u elektronické dálniční známky v ceníku např. na rok? Jak jí dosáhnout?

Když jsem zadal roční známku na edalnice.cz, tak mi to nabídlo pouze standartní cenu, ale před výběrem typu známky, je pod standartní cenou uvedená ještě „Eko cena“, která je o polovinu levnější. O co jde? Napadá mě leda pokud je auto elektrické?

Odpovědi
dubraro

Eko cena je pro auta na CNG. Elektrická auta neplatí nic.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.