tejos

Co znamená : Super Frost,Vario Space,Frost Safe a Smart Freeze ?

jedná se o výrazy u mrazničky

Nejlepší odpověď
quentos

Frost je mráz, freeze mrznout nebo mrazit. Tudíž když to dáte na Super Frost, bude to mrazit jak sviňa. VarioSpace je obchodní termín pro extra ukládací prostor (space=prostor). „Safe“ znamená bezpečný, tudiž to na tomto stupni bude asi sice mrazit, ale tak, aby Vám uložené potraviny nezmrrzly na kost. „Smart Freeze“ v tomto významů bude „prudké mrazení“; doslova to též může znamenat „chytré, inteligentní nebo elegantní mrazení“, což se dá vykládat různě – tipnul bych si, že to bude měnit jeho intenzitu podle potřeby; spíš bych se ale u „smart“ přikláněl k tomu významu „prudký“.

Další odpovědi
Kamarád

To ti hochu neporadím