pokosva

Co znamená sugar dating?

Nejlepší odpověď
marci1

Oboustranně výhodný obchod. 🙂
V doslovném překladu to znamená '' cukrové randění". ♥
Ale z názvu byste asi nepochopili, o co jde. Raději to vysvětlíme: sugar dating by se dal popsat jako randění s výhodami – zejména finančními.
Typický model takového vztahu, který by měl zajistit „sladký život“, vypadá následovně: na jedné straně je (obvykle) starší muž, který nemá problém s penězi – ledaže, kam s nimi. Nazývá se „sugar daddy“. Na druhé straně bývá (obvykle) mladá atraktivní slečna, „sugar baby“, která ví, jak ty peníze použít. https://fici.sme­.sk/c/20627047/od-chlapov-si-nechava-platit-najom-mlada-slovenka-porozpravala-ako-funguje-sugar-dating.html

Další odpovědi
alex.33

Sugar daddy, volně přeloženo cukrový tatínek, bývá starší bohatý muž, který si štědře vydržuje svou mladou přítelkyni nebo přítele. Většinou se jedná o businessmana, který je pracovně příliš vytížený na to, aby hledal a budoval běžný vztah. Pokud se jedná o ženu, mluvíme o ní jako o sugar mummy.

Sugar baby je naopak mladá a atraktivní dívka, která si nemůže dovolit žít život v luxusu, o který stojí. Ve stejné pozici může být i mladý muž, takzvaný toy boy.

https://www.bez­pasaka.cz/blog/su­gar-daddy-0

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci a to je celý? Neuteklo ti v tom modelu něco? (; D; D;
(Žvláště pak zer strany „slečny“.)