dust8

Co znamená status u DPD dobírky: „Nedostatek místa na vozidle“?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná.

Bude to něco podobného. Pro doručení z e-shopu jsem si vybrala zásilkovnu,. Když jsem klikla na tu nejbližší svému bydlišti, objevil se text,, že je přeplněná. Proto jsem vybrala jinou, tam bylo volno., vyzvedla jsem si zásilku hned druhý den. U té původní bych musela čekat.

Neuvedl jste přesně o co šlo, ale bude to stejné, ale u DPD. Vozidlo byl plné, tudíž vaše zásilka se do něj nevešla.

Nevím, zda vám nabídli jinou variantu, nebo vám zásilku doručili později atd.

Další odpovědi
Kepler

Ještě jsem se s tím nesetkal, ale možná že to znamená: rádi bychom poslali, ale už se nám to nevejde do auta. Třeba že sis objednal něco rozměrnějšího a přijde ti to později.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.