bestak

Co znamená SŠ/VŠ v nabídce práce?

Znamená to, že musím mít VŠ, nebo staší SŠ?
Doplňuji:
Děkuji. Zmátlo mě totiž, že někde uvádí třeba „min. SŠ“ a o pozici vedle „SŠ/VŠ“.

Nejlepší odpověď
marci1

SŠ nebo VŠ.

Další odpovědi
mojitek

no, musíš mít minimálně SŠ.Ale stejně si myslím,že tyto firmy berou radší papírově ""lepšího"" s VŠ.

Marunka2

🙂 No, kde uvedou min. SŠ, chtějí minimálně SŠ (tj. SŠ, VOŠ, VŠ atd.). Kde uvedou SŠ/VŠ, tam se může hlásit ten, kdo má ukončenou VŠ nebo aspoň SŠ. 🙂
Jednoduše v obou případech chtějí ty samé lidi a v obou případech dají spíše přednost těm s vyšším vzděláním. I když z praxe víme, že to nemusí být ten lepší. Předpokládám, že oba inzeráty nebyly od stejné firmy, a proto to někde je uvedeno tak a jinde onak, i když jde o to samé.