annas

Co znamená spojení kuli kuli kuli? Z čeho vzniklo?

Jaký je význam těchto slov?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nejdelší věta ze tří stejných slov:

Kuli kuli kuli. (Kuliové kovali kouli.)

Zdroj: ld.johanesville­.net/perlicky/10-repetice

Další odpovědi
vagra

Jen doplním,kdo byli Kuliové-
Kuli-ové byli manuální dělníci z Asie , především z Číny a Indie v 19. století a počátku 20. století a byla to zároveň pejorativní přezdívka pro lidi Asijského původu , včetně lidí z Indie a Střední Asie.
Na příklad čínští kuliové, se v zámoří stávali vězni svých zaměstnavatelů.
Nejčastějším cílem kuliů byly plantáže v Asii, Karibiku a Peru.
Zdaleka nejhorším místem se pro tyto nešťastníky stala Kuba.
Ze zhruba 126 tisíců čínských kuliů přepravených v letech 1847–1877 na Kubu jich 16 tisíc zahynulo již po cestě.

Zdroj: podstatně zkráceno a upraveno z-http://www.cin­sky.cz/clanek­.php?id=29&tis­k=1&lang=cs

iceT

Tak napriklad ja pouzivam slova kuli kuli,kdyz si hraju s malym ditetem a posilam mu micek nebo balon.Nic jineho me nenapada…