Retko

Co znamena spád hovoru?

Nejlepší odpověď
annas

Důležitý je spád hovoru při diskuzích – klást správné otázky a odpovídat na ně. Nejrychlejší je formulovat otázku tak, aby se dalo odpovědět ano/ne.

Viděls v některém pořadu Jílkovou? Ta klade otázky, obrací se na účastníky, žádá rychlé odpovědi.

Další odpovědi
Mili @

Když se o něčem rozhovoříme, přidají se další a další a každý má k tématu co říci, to je podle mne rozhovor, který má spád…