Co znamená soubor s příponou .part. Je tato přípona bezpečnou pro přehrávání v Windows Media Player

Nejlepší odpověď
anonym

Ano bezpečné to je. Pokud použijete opravdu jen multimediální přehrávač.

Pravděpodobně se jedná o nedotažený soubor který (obvykle výměnných sítí eMule, Shareaza, apod) – nemusí to být nezbytně video soubor, tu pravou koncovku obvykle dostane až po úplném stažení.

Part v tomto případě znamená „partial“/„neúplný“ …

teoreticky by to mohl umět přehrát program VLC který slouží i jako náhledový přehrávač právě ve výše uvedeném eMule takže je na práci s neúplnými soubory dobře optimalizován.

ke stazeni zde
http://www.vi­deolan.org/