makrapulos

Co znamená slovo vygajdanost použité ve STAR – DANCE?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím přesně, v jakém kontextu bylo slovo použito, ale u nás na Moravě vygajdaný znamená vytahaný – vygajdané tričko, kalhoty, guma atd.

Další odpovědi
BEAES

Znamená to vyviklaný.

hanulka11

myslím,ž to bude nějaký moravský název od slova vytancovanost

iq

No já jsem z moravy a to slovo jsem nikdy nepoužil:-) .Vygajdaný je podle mne vychozený-ve smyslu hodně používaný

ixpektix

Mimo rytmus vyviklat

smutnydrak

třeba když má žena vytahaná prsa,tak se tomu říká ,že má vygajdané kozy… 😁