co znamena slovo RAVITNI ?? Ja vubec nwm pls poradte mi

potrebuju to vedet me to neda spat …=D

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že jde o název španělského nakladatelství, které vydává knihy.
Doplňuji:
Slovo se objevuje na netu, ale překlad není uvedený. Možná nějaké zkratkové slovo.

Další odpovědi
Lencis

RAVITNI v českém jazyce neznamená vůbec nic.

Zkuste slovo napsat s diakritikou (háčky, čárky), nebo aspoň s čím by to mělo být spojeno, v jakých souvislostech bylo slovo použito apod… aby se dalo dohledat, protože ho máte zřejmě špatně napsané.

JayDee446

Vzhledem k diakritice mě napadá pouze zkomolenina slova gravidní – těhotný.