panenka

Co znamená slovo Intelektuálka děkuji

Doplňuji:
Dnes mě takto nazvala moje známá děkuji vám mockrát za odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

žena řídící se především svým intelektem – rozumem, schopností myšlení. Obvykle mívá velký rozumový potenciál

Další odpovědi
annas

Intelektuálka = duševní pracovnice.
Doplňuji:
Pro upřesnění – citace ze SSČ.

poa.li

Taková, která dává při rozhodování přednost rozumu před emocemi… (?)

hanulka11

no taková slušňačka. od které se očekává ,že se v každé sitiaci vyzná a vše ví ,se vším si poradí, prostě všestranná žena

to si myslím já ,třeba se mýlím
Doplňuji:
oprava místo sitiaci -situaci

Děda Louda

Též žena, jež je převědčena o svých kvalitách ve smyslu předchozích odpovědí.

venkovan

Něco čeho se mnozí ješitní muži strašně bojí.