bade

co znamená slovo autsorcing

se slovem jsem se setkal v denním tisku domnívám se,že slovo použil p.president

Nejlepší odpověď
quentos

správně psáno outsourcing (z angl. out – ven, venku, vně; source – zdroj) – znamená, že firma vyčlení různé podpůrné a vedlejší činnosti a svěří je smluvně jiné společnosti čili subkontraktorovi, specializovanému na příslušnou činnost. Více viz odkaz

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Outsou­rcing

Další odpovědi
rybíz

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&biw­=1018&bih=564&q=de­fine%3Aoutsou­rcing&btnG=Hle­dat&lr=