zjentek

Co znamená sen, kde se vám extrémně přehřeje motor auťáku?

Ve snářích jsem nenašel… snáře mlčí. ;(

Nejlepší odpověď
annas

Já bych to viděla pode energetického okruhu. Motor je kov, oheň způsobuje teplo.

Kov – odpovídá orgánům, plíce a tlusté střevo – takže máte nevyrovnanou energii.

Oheň – teplo – souvisí se srdcem a tenkým střevem.
--

Vypadá to směšně, nemusíte mně věřit, ale podle snu poznám, ssamozřejmě svého , ne vždy, který orgán potřebuji posílit.

Jde o mé poznatky v souvislosti s alternativní, tedy i čínskou medicínou.

Opakuji, nevnucuji nikomu svůj pohled. Každý jsme jiný …

Další odpovědi
Drap

Že pojedeš na dlouhou cestu.

Edison

Keplere, případy, kdy jsou sny inspirativní jsou poměrně běžné. Vzhledem k funkci snů je to i očekávatelné. Prost hodně nad něčím přemýšlíš… v noci pak mozek začne třídit informace… A v rámci toho může dojít i ke správným propojením informací, ovšem pořád jen na základě toho, co mozek zná, umí… jen vědomě jsme někdy zbytečně peimističtí, nebo naopak příliš přemýšlíme a to nesprávným směrem. V podvědomí jsme od toho oproštěni a snadno dojde k nalezení řešení. Ne nadarmo se říká „ráno moudřejší večera“.

Kepler

Jo, tak nějak to asi bude. Ale jak mi vysvětlíš snové řešení v oboru, o kterém jsem neměl ani páru?

Edison

Únos emzáky?

Ono se to nezdá, ale mohl jsi někde něco zaslechnout, shlédnout nějaký pořad v bedně, možností je spousta…

zjentek

;) ;D ;D Drrape nestraš.