Martin42

Co znamená rusky suka bljať?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom,. zda chcete znát jen překlad, nebo jste se s tímto spojením někde setkal. Měl jste uvést kontext.

Možnosti výkladu

Otázka a význam – viz archiv
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-ruske-buljat

  1. Výraz bljat ,už je jasný. Je to ruský výraz, jímž se vyplňuje rozhovor – jakési . sakra, hovno Užívá se často ve spojení " bljat suka" – extrémně vulgární sakra = jijnak je to nadávka lehké ženě, děvce, původně huso hloupá!.
  2. Doplňuji

Ještě existuje spojení suka блядь – vyslovuje se stejně jako bljať.
Takže to spojení znamená, že jde o děvku, která klame, posunem významu – dopouští se cizoložství.

Jde o vulgární vyjádření. se

https://otvet­.mail.ru/ques­tion/13449459

3. Je to výraz z kategorie ruská přísahová slova“, ale ve slušné společnosti to opravdu není vítáno. Rusové to však často používají k vyjádření velmi široké škály emocí, většinou negativních.

Doslovně řečeno , cyka blyat znamená „fena (děvka) coura“. Každé ze slov ( сука a блядь ) může být použito samostatně v doslovném smyslu, nebo, jako výraz cyka blyat sám, k vyjádření zklamání, neštěstí, neštěstí s něčím. "

https://ochen­porusski.com/rus­sian-dictionary/cyka-blyat/

Další odpovědi
dubraro

Suka = fena, čubka.
Bljať = zvracet.

Edison

Tobě to nic nepřipomíná? Fantazii! Otevři svou mysl!

stan stan

Pleť je slovo používané v době nejvyššího rozčilení. = KURVA nebo PIČA. Zjištění při spolužití s lidmi z Ukrajiny v ruštině to je asi to samé…

stan stan

Má být BLJAŤ …