Co znamená rikatádo?

význam slova ritakádo

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím přesně význam tohoto slova,ale zřejmě se jedná o nějakou chatovou osadu,někde na severu Čech, babča o něčem takovém občas vyprávěla. Ale ten název,musel být samozřejmě z něčeho odvozen.
Jinak samozřejmě znám Rikatádo

Další odpovědi
panenka

RITAKÁDO je trempská osada na severu čech kam se sjíždí návštěvníci a kde se konají také například soutěže,tábory podle mě je to takové westernové městečko.

Zdroj: http://www.whi­testar.cz/album/do­moviny/ritaka­do-jpg/

mosoj

Rotakádo je rotující Ritakádo.

anonym

Je to také country klub na Palmovce.

martinp

Osada Rykatádo vznikla spojením osad Ryves, Kamarádi, Tabu a Dobromil. Název je složeninou prvních písmen původních osad – Ry Ka Ta Do. Po čase se začal objevovat název i s měkkým i – Rikatádo