Retko

Co znamena rezignovat (kontext)??

Kontext:

„Pri praci na knize jsem rezignoval na typicky akademicky pristup, jehoz castym risem byva neprehledny pocet odvolavek na dila jinych autoru.“

Dik

Nejlepší odpověď
Drap

Nedodržel akademický přístup nebo vzdal se akademického přístupu z důvodů nepřehledného počtu odvolání na díla jiných autorů.

Další odpovědi
anonym

nepoužít, vynechat, vzdát se (zde čeho), obejít se bez
BTW – rYsem… 😉

anonym

V této větné vazbě bych napsala ..ignoroval jsem ak. přístup, nebo vzdal jsem se.., obešel jsem…, nereflektoval jsem na…, nebral jsem v úvahu .."
S tím rysem nás zkoušíš, viď?