Mika47

Co znamena puff puff pass?

Nejlepší odpověď
A.d.a.m.

Populární hláška mezi mladými američany, kteří rádi kouří weed.

Značka Cayler & Sons dělá i trička: http://www.qu­eens.cz/wear/42065/7/c­ayler-sons-puff-puff-pass/

Další odpovědi
quentos

jen tak pro představu – slovo „pass“ má cca 38 významů, takže když ho tímto způsobem vytrhnete ze souvislostí a hodíte ho sem jen tak, aniž bychom trochu tušili, kde se vzalo, přesného překladu se těžko dočkáte.
Doplňuji:
A.d.a.m. zjevně trefil hřebík na hlavičku. Zřejmě tedy něco ve smyslu „pokouřit a poslat dál“ (jako se to praktikuje např. u vodní dýmky).

anonym

Překlad…Pohulíme, uvidíme.
Film zde http://www.csfd­.cz/film/236503-pokourenicko/

mosoj

Tak to by nám šlo !

MK44

Hra o peníze. Kdo chce hrát, zaplatí vstupní poplatek (5 doláčů). Zapálí se cigáro a podává se v kruhu. Každý si dá šluka a musí říct právě to „puff puff pass“. Kdo to splete, zakucká se nebo to s ním sekne, jde z kola ven. Poslední bere vložené peníze. Mno, nic moc salóního, že?