levné pneu

co znamená: Pozice vhodná pro OZP

Nejlepší odpověď
Drap

Místo vhodné pro osobu zdravotně postiženou

Další odpovědi
quentos

… pro osoby se zdravotním postižením. Tzn. jedná se o pracovní pozici, kterou i člověk se zdravotním postižením bude schopen vykonávat.

Michal Kole

To je příliš široký pojem. Záleží co je za postižení.

Já mám chabou fyzickou stavbu těla, mám deformitu páteře a nemůžu dělat fyzicky (např. nosiče beden od dopravníku do kamiónu) a nemůžu pracovat v kolektivu, protože se nesnesu s lidma.

Takže pro mě jedině nějaká profese co můžu dělat doma u PC, např. kreslit strojní výkresy v CADu.

Třeba vozíčkáři můžou pracovat stejně doma nebo ve firmě u stolu, kam zajedou.

Nebo lidi bez končetin nemůžou dělat „fyzicky“ – rukama, ale můžou pracovat třeba v dabingovém studiu.