zjentek

Co znamená „používat hashtagy“?

Tak zjentek PRÝ neumí používat hashtagy. Hmmm… A vocogo? To jsem vůbec nepochopil…

Jen pro upřesnění – pokud jde o to stisknout/napsat křížek na klábosnici čičíselníku, tak to samo sebou umím! (;

Odpovědi
aliendrone

Mno, hashtag je formou „keywordu“ či chceš-li hezky česky, tak „klíčového slova“. Zdůrazníš tím význam, popřípadě ho upřesníš či usnadníš odkazování a vyhledávání v databázích a tak vůbec.

Příklad:
„Světově proslulý prajzský #sňatkový unterwassermann zjentek je v hledáčku Interpolu na prvním místě!“ ;) :)
A až si třeba Emmička vyhledá hesla s hashtagem „sňatkový unterwassermann“, přijdeš na to, PROČ zjentek dostal kopačky a se vdala za jiného. ;) :D :D
Přirozeně jsou i jiné možnosti hashtagů, podrobnosti si dohledej u strejdy Googla. ;) :D :D

cochee

Já taky neumím a jsem na to hrdý, jsem nepřítel socialistických sdílecích kravin, kde se ty dvojitěkřížkované kraviny používají.

Speed77

#zjentekneumi­pouzivathashta­gy #tojevul 😂 #negramota
#tohlejsouhashtagy

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.